در محضر ائــمه

عید فطر

حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم :           «زَيِّنوا العيدَينِ بِالتَّهليلِ والتَّكبيرِ والتَّحميدِ والتَّقديسِ؛      عيد فطر و قربان را با جملات «لا اله الا اللَّه» و «اللَّه اكبر» و «الحمد للَّه» و «سبحان اللَّه» ، آذين بخشيد.»                                                                    کنزالعمال : 24095

تصویر مناسبتی

عید سعید فطر مبارک باد

عید فطر فرصتی که نباید از دست داد!

IMAGE

جمعه, 25 خرداد 1397 بندگانی که یک ماه به عبادت پروردگارشان مشغول بوده اند در این عید مبارک و بزرگ از هدایای الهی بهره مند می شوند همانگونه که در روز قیامت و پس از اتمام حسابرسی هایشان بسوی بهشت جاودان پروردگارشان رهسپار می گردند .

زمان پرداخت زكات فطره چه موقع است؟

IMAGE

پنج شنبه, 24 خرداد 1397 در این مقاله در مورد برخی احکام عید سعید فطر مطالبی را تقدیم شما عزیزان می کنیم:

اعمال شب و روز عید فطر

IMAGE

پنج شنبه, 24 خرداد 1397 از جمله لیالى شریفه شب عید فطر می باشد و در فضیلت و ثواب عبادت و احیاى آن احادیث ‏بسیار وارد شده و روایت‏ شده است كه آن شب كمتر از شب قدر نیست.

چرا روز قدس مهم است؟

IMAGE

جمعه, 18 خرداد 1397 بیاناتی از رهبر معظم انقلاب، پیرامون روز قدس

ورود ممنوع‌های شب قدر !!

IMAGE

پنج شنبه, 17 خرداد 1397 شب قدر، شبی است بزرگ. شبی که صاحب‌دلان در طول سال انتظار رسیدنش را می‌کشند. شبی که به گفته قرآن ملائکه از آسمان به زمین می‌آیند و تقدیر یک سال دیگر، برای بندگان رقم می‌خورد. شبی که می‌توان آن را آغازی نو دانست.

امیر مومنان(ع)، در انتظار شهادت

IMAGE

چهارشنبه, 16 خرداد 1397 درباره شهادت امیرالمومنین علی علیه السلام و رویدادهای قبل و بعد آن،  گزارشهایی در منابع روایی و تاریخی وجود دارد که مظلومیت آن امام و بزرگ مرد تاریخ را به تصویر می کشد. هر چند برخی از این اخبار با هم متفاوتند؛ اما این تفاوتها آنقدر نیست که بتواند ما...

تکالیف شب قدر

IMAGE

یکشنبه, 13 خرداد 1397 شب قدر؛ شبی است که مقدرات یکساله هر انسان و سرنوشت همه موجودات جهان در آن رقم زده می شود.

 

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به موسسه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) - ساری می باشد.
طراحی و اجرا : گروه نرم افزاری یکان پرداز آسیا